الفبای زیست

 

نمونه تدریس این دوره رو توی ویدیوی زیر ببینید:

 

کل این دوره شامل چند ساعت آموزشه؟

خب بچه‌ها، ما سعی کردین کل این دوره رو بصورت میانگین طی 30 ساعت براتون برگزار کنیم و طی همین 30 ساعت کل 24 فصل زیست شناسی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم رو برسی کردیم.

این دوره برای چه کسایی مناسبه؟

این دوره می‌تونه برای کل دانش‌آموزان پایه‌های یازدهم، دوازدهم و پشت کنکوری مناسب باشه؛ اما برای پشت کنکوری های نظام قدیم یا تغییر رشته ای و یا کسانی که میونه و پایۀ خوبی با زیست ندارن و قصد دارن که توی کنکور 1401 شرکت کنن معجزه می‌کنه.

این دوره شامل چه مباحثی میشه؟

این دوره شامل تمامی فصول جانوری و گیاهی کتاب‌های درسی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم هست که مجموعا 24 فصل رو تحت پوشش قرار دادیم.

پیشنهاد می‌کنید محتوای این دوره رو چند بار ببینیم؟

خب پاسخ این سوال به سطح علمی پایۀ دانش‌آموز مرتبطه؛ اما تو حالت کلی یک بار دیدنش برای همه ملزم و ضروریه ولی برای دفعات بعدی می‌تونید فقط مباحثی که احساس ضعف و نیاز دارین و ببینین و حتی اگه زمان کافی دارین 2 بار دیدنش خالی از لطف نیست.

آیا این دوره جزوه هم داره؟

بلهههه؛ چرا نداشته باشه؟ ما برای محتوای جانبی این دوره دو دسته جزوه رو درنظر گرفتیم: 1) جزواتی که شامل نکات هایلایتی کتاب درسی میشه و 2) جزوات خلاصه نامه از مطالب حفظی و طولانی کتاب درسی با رویکرد مقایسه‌ای و کنکوری که توی خلاصه‌نویسی و دوره کردن می‌تونه خیلی کمکتون کنه.

نمونه جزوه این دوره رو میتونید در لینک زیر مشاهد کنید:

برای دانلود نمونه جزوه زیست دوازدهم کلیک کنید

این دوره توسط چه کسی برگزار می‍شه؟

و در نهایت این دوره توسط کیانا ضرغامی، کنکوری 1400 با درصد 86 براتون ضبط و اجرا میشه.