کتاب ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی (Absolutely Essential Words 504)

کتاب ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی  (Absolutely Essential Words 504)

پرتکرارترین و پرکاربردترین لغات زبان انگلیسی را از کتاب‌ها، مجلات، مطبوعات، فیلم‌ها و مکالمات روزمره انگلیسی زبانان گردآوری کرده است. این کتاب شامل ۴۲ درس  و هر درس شامل ۱۲ لغت است که توسط Jalius Liebb , Murry Brombery و Arth Traiger  در ۲۰۶ صفحه  نوشته شده است و انتشارات   Barrons Educational Series آن را منتشر کرده‌. 
افراد برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی مانند آیلتس، تافل یا آزمون دولینگو وکنکور رشته زبان معمولا کلمات کتاب 504 را حفظ می‌کنند.
کتاب ۵۰۴ واژه ضروری متن‌های کوتاهی دارد که به شما کمک می‌کند کلماتی را که یاد گرفته‌اید در متن ببینید و از این طریق باعث تقویت درک مطلب شما می‌شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های این کتاب که سبب تمایز آن با سایر کتاب‌های وکب شده وجود تمرینات به صورت جای خالی (fill-in-the-blanks exercises) 
است. انجام این تمرینات باعث تثبیت کلمات در ذهن‌تان می‌شود و همچنین از این طریق می‌توانید میزان پیشرفت خود در یادگیری کلمات را بسنجید.
نصاویر این کتاب به روز شده و ترجمه کامل جملات و کلمات را به صورت جذاب آوردم تا مجموعه کتاب های من از قبل کاملتر شود. امیدوارم با خواندن این کتاب در آزمون های پیش رو موفق تر از قبل عمل کنید و با دیدن فیلم این کتاب که به زودی در دسترس خواهد بود مشکلات شما رفع شود.
کیاوش فراهانی

استاد کیاوش فراهانی 

دارای 20 سال سابقه تدریس زبان کنکور
اولین مدرس فیلم های آموزشی کنکور در ایران در سال 1381

مولف بیش از 27 عنوان کتاب آموزشی 
سرعتی ترین مدرس زبان کنکور کشور
مبتکر روش های سریع پاسخ گویی به سوال های کنکور در کمتر از 15 ثانیه
مدرس همایش های یک و دو روزه کنکور در سطح کشور

مدرس کارگاه های مختلف زبان انگلیسی کنکور و مکالمه( گرامر, واژگان و درک مطلب)
مدرس و مشاور درس زبان در رادیو جوان و شبکه های مختلف تلویزیونی